Gabry Łukowe 1:0 Wisłok Krościenko Wyżne

Patryk Gocek

Trudny mecz!

Relacje BratekGim @09.10.2017

Po cieżkim spotakniu wygrywamy 1-0

Dnia 7 października 2017 roku czekało nas bardzo trudne zadanie - mecz z Krościenkiem Wyżnym. Rywal dość wymagający, spotkanie wydawało się bardzo trudne od samego początku. Jednak pierwsza bramka padła zaskakująco szybko, i tak po podaniu od Piotrka pięknym wolejem popisał się Kureczek. Warto dodać, że strzelał on ze słabszej nogi. Mecz z każdą minutą stawał się coraz nudniejszy, ponieważ goście, którzy przejęli potem inicjatywę meczu, grali tylko jednym schematem- laga do przodu. A że u nas na stoperze grał Łosiu, wszystkie piłki padały albo jego łupem, albo łupem Cyca, który grał na bramce wyjątkowo pewnie. W drugiej połowie z ciekawszych wydarzeń można wymienić czerwoną kartkę dla stopera gości. Mecz kończy się wynikiem 1:0, trener zadowolony, zawodnicy zadowoleni, lider utrzymany.